HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tekirdağ'da Tamkoç Hukuk Bürosu olarak temel ilkemiz; Gerçek Kişiler ile Tüzel Kişilerin yaşanılmakta olan toplum içerisinde karşılaştığı hukuki problemlerinde avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektir.

2013 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni burslu olarak bitiren avukat Korhan TAMKOÇ, 2 yıl İstanbul’da çalıştıktan sonra 2015 yılında TAMKOÇ HUKUK BÜROSU’nu kurmuştur.

Tamkoç Hukuk Bürosu’nun kurucusu Av. Korhan TAMKOÇ, 1991 yılında doğmuştur. İlk ve orta öğreniminden sonra Tekirdağ Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş, 2013 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni burslu olarak bitirmiştir. Stajını İstanbul’da bitirmiş ve yaklaşık bir sene İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmıştır.

2015 yılında Tekirdağ’ın Süleymanpaşa(Merkez) ilçesinde Tamkoç Hukuk Bürosu’nu kuran Av. Korhan TAMKOÇ bu tarihten itibaren halen Trakya bölgesinde Hukuk ve Danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır.

VİZYON & MİSYON


MİSYONUMUZ
TAMKOÇ Hukuk Bürosu olarak ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır. Bu bağlamda TAMKOÇ Hukuk Büromuz, öncelikle müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.
VİZYONUMUZ
Yüksek standartlarda hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; güncel ve faydalı olanı yakalayarak en doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşmaktır. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz, gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır. Gelen uyuşmazlıklara ve sorunlara, salt ekonomik değil insan odaklı bakmaktır. Çünkü biz biliyoruz ki "HUKUK, BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR."

Adalet olmadan düzen olmaz.